Ndërkohë Tea e Andi Përputhen? Log In Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Tea per Olsen – PerPuthen. Tea dhe Bearti do të rikthehen në “Përputhen”. 76 Fans. View latest posts and stories by @nophie.tea.time Nophie tea is here in Instagram. Melisa. ‘Përputhen’, Tea reagon për herë të parë pas publikimit të fotove me Beartin Te fundit. Çifti do të jenë të ftuar specialë në emisionin e së dielës në “Prime”. Some of us need a break around 2 or 3 p.m. to enjoy a snack, relax, and sip a soothing cup of tea. Çifti do të jenë të ftuar specialë në emisionin e së dielës në “Prime”. See more of Taramelja on Facebook. Pasi dolën fotografitë e para të çiftit, filluan… Perputhen fan -@tophies_thunder_ -started on 01/29/21 Kjo ngase, Tea doli nga emisioni “Përputhen” si çift me Andin, ndërsa rezultoi se ajo ishte e lidhur me Beartin. Lajmin e ka bërë të ditur vetë autorja e programit, Olsa Muhametaj. INSTAGRAMhttps://instagram.com/perputhen.free?igshid=138s64lr2sm8h […] Shumë konkurrentë të emisionit “Për’puthen” kanë bërë lojëra shpërblyese, dhe duke marrë një popullaritet të madh të ndjekësve në rrjete sociale, e që këtë gjë e kanë kthyer në biznes. Ndryshe, Tea dhe Bearti po e vazhdojnë lidhjen e tyre pas shumë akuzave nga produksioni dhe publiku për mbajtjen e romancës së tyre sekret edhe pse çifti e mohuan se Olsa Muhameti dhe i gjithë produksioni nuk kanë qenë në dijeni për lidhjen e tyre. Vajza quhet Gladiola Zenelaj dhe ka tërhequr menjëherë vëmendjen e djemve në studio. Lajmin e ka bërë të ditur vetë autorja e programit, Olsa Muhametaj. Çmimi që të bëheni pjesë e këtyre lojërave shpërblyese është mbi 500 euro, ndërsa reklamimet e ndryshme për biznese sillen mbi 200 euro deri në 1500 euro. admin. Olsa ka publikuar foto të tyre në Instastory, duke shkruar “Tea dhe Bearti të dielën në “Përputhen Prime”. Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ Tea Trifoni i ka befasuar të gjithë ditën e sotme teksa ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku shfaqet sëbashku me autoren e programit, Olsa Muhametin. Lajmin e ka bërë të ditur vetë autorja e programit, Olsa Muhametaj. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë ish-konkurrentja, e cila ka ndarë në InstaStory një foto me autoren e programit, Olsa Muhametin. Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi javët e fundit kanë qenë shumë të komentuar në rrjete sociale e shtypin rozë. “Muzikë e … Shumë konkurrentë të emisionit “Për’puthen” kanë bërë lojëra shpërblyese, dhe duke marrë një popullaritet të madh të ndjekësve në rrjete sociale, e që këtë gjë e kanë kthyer në biznes. Pas ndarjes me Beartin, Tea Trifonin do ta shohim sërish në “Për’puthen”! Tea dhe Bearti do të rikthehen në “Përputhen”. 樂. Genta Ismajli shtatzënë? Tea dhe Bearti do të rikthehen në “Përputhen”. 3 days ago. Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi javët e fundit kanë qenë shumë të komentuar në rrjete sociale e shtypin rozë. If you need a little caffeine paired with a tiny sandwich in the afternoon, you're not alone. 05/04/2021 19:30. ... FullInsta is not affiliated with Instagram™ We do not host Instagram images. E papritur: Tea rikthehet sërish në 'Përputhen' Xing. Perputhen, video ekskluzive, Intervista dhe ngjarje te patransmetuara ne program, cdo dite perputhen ne nje aplikacion. Recent Posts. #Tea #Trifoni #Perputhen. Kjo ngase, Tea doli nga emisioni “Përputhen” si çift me Andin, ndërsa rezultoi se ajo ishte e lidhur me Beartin. Ozzy Osbourne has joked that he shoots cats that wander into his garden and that using his rifle during lockdown has kept him 'sane'. Ish-konkurrentja duket se do t’i rikthehet sërish format dhe këtë ka lënë të kuptohet me postimin e fundit. Pak minuta më parë, Gladiola realizoi një video live në Instagram, ku mes shumë komenteve ra në sy një koment nga Arsim Abduli. Tea vazhdon të jetë shumë e komentuar edhe pse ka disa muaj që është larguar nga “Përputhen”, emisioni nga i cili u bë e famshme. 2 … 1,459 Likes, 39 Comments - Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) on Instagram: “Tea Trifoni, 21 vjeç, vendlindja Lushnje, banon në Tiranë, Pozicioni aktual i punës: Menaxhere…” Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. View latest posts and stories by @tek_perputhen tek_perputhen in Instagram. Tea flet për herë të parë për ndarjen nga Bearti, zbulo risinë e madhe – Përputhen, 5 Prill 2021 . Aty paraqitet zhvillimi i … FOTO/ Skandali në Përputhen, Tea humbet mijëra fansa në Instagram By 01 Shkurt 2021,14:08:52 Share Tweet Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr Email + Prej disa ditësh ka shpërthyer skandali i Teas e cila ka qenë konkurrente në Për ’puthen. Por “përralla” e tyre e dashurisë mori fund shumë shpejt, ndërsa nuk dihen ende arsyet që çuan ish-çiftin drejt këtij vendimi. Olsa ka publikuar foto të tyre në Instastory, duke shkruar “Tea dhe Bearti të dielën në “Përputhen Prime”. Olsa ka publikuar foto të tyre në Instastory, duke shkruar “Tea dhe Bearti të dielën në… Çmimi që të bëheni pjesë e këtyre lojërave shpërblyese është mbi 500 euro, ndërsa reklamimet e ndryshme për biznese sillen mbi 200 euro deri në […] Oct 31, 2020 - Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube. Ajo qe nuk mund te shihni dot ne ekran, do … E papritur, por e vërtetë! Dy hyrje te PerPuthen. Post navigation. Video. Tea dhe Bearti kthehen në studion e “Përputhen”. Perputhen (@perputhen_fanpage23) on TikTok | 349 Likes. Çifti do të jenë të ftuar specialë në emisionin e së dielës në “Prime”. Cloud Backup: How to choose the right service. Tea është shfaqur krah autores Olsa Muhameti dhe shkruan se të hënën do ndodhë diçka. 1 month ago. Tea per Olsen – PerPuthen. Pak ditë më parë një vajzë e re hyri në “Përputhen”. Search . Search. Lajmin e ka bërë të ditur vetë autorja e programit, Olsa Muhametaj. Ndërkohë të dy së bashku me Shqipen, kanë qenë të ftuar sot në rubrikën “Trotuar” të programit “E Diell”. E papritur, por e vërtetë! Video. Po, siç e lexuat! Ish-konkurrentja duket se do t'i rikthehet sërish format dhe këtë ka lënë të kuptohet me postimin e fundit. Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . admin. Për’Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . The leader city in Cloud Computing; ... Perputhen – Top-Channel. Olsa ka publikuar foto të tyre në Instastory, duke shkruar “Tea dhe Bearti të dielën në […] TIRANE Lidhja e Tea Trifonit me Beart Rexhepin ishte një ndër lajmet më të komentuara, pasi ish-konkurrentja doli nga programi e “përputhur” me Andi Shehun, ndërkohë që ishte në një romancë me 24-vjeçarin. Tea vazhdon të jetë shumë e komentuar edhe pse ka disa muaj që është larguar nga "Përputhen", emisioni nga i cili u bë e famshme. See recent pictures, videos and stories posted with #perputhen hashtag without account. Me ndiqni ne instagram Perputhen fan page E Premte 2 Prill 2021, 14:02 / Kategoria Showbiz shqiptar / Tea vazhdon të jetë shumë e komentuar edhe pse ka disa muaj që është larguar nga "Përputhen", emisioni nga i cili u bë e famshme. Çifti do të jenë të ftuar specialë në emisionin e së dielës në “Prime”. Shfaqet me barkun e rrumbullakosur pranë të dashurit The 72-year … Dy vajzat i premtojnë publikut se do të zbulojnë më shumë të hënën për takimin e tyre (dhe sigurisht për faktin që Tea … Share Now. Tea dhe Bearti kthehen në studion e “Përputhen”. -nophie updates and tea -if u have any nophie tea feel free to dm me! Pasi dolën fotografitë e para të çiftit, filluan… “Do […] Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë … Të gjithë e mbajnë mend skandalin e bujshëm në “Përputhen”, ku protagonistë ishin Tea dhe Andi, që pranuan të dalin bashkë nga emisioni por më pas u vërtetua që ata nuk ishin cift me njëri-tjetrin. Pas çdo buje që bëri Tea, duke nisur nga ndarja me Andin, lidhjen me Beartin, të palarat që i nxorrën produksionit të ‘Përputhen’, veçanërisht Olsës, autores së programit, dhe përsëri pas ndarjes me Beartin, ajo vendosi të rikthehet në ‘Përputhen’. Tea dhe Bearti do të rikthehen në “Përputhen”.